HINNAKIRI 2024-02-09T11:53:56+00:00

NB! Kõik külastused ja teenused tuleb eelnevalt broneerida!

Talu külastus 5 EUR/inimene

Kui mõtled, et tahaksid oma pere või sõpradega kvaliteetselt aega veeta ja vahelduseks betoonseinte vahelt välja saada, siis tule meie juurde – siin jätkub tegevust, uudistamist ja värsket õhku küllaga. Loomad ootavad väga, et keegi neid kratsiks ja paitaks ning loodavad vahel ka mõnele “selfile” jääda. 🙂

Grupikülastus noorematele (ca 1,5 – 2 h) 5 EUR/laps , õpetajad tasuta

Kas google, õpikud ja youtube enam ei aita ning lapsed arvavad, et šokolaadipiim tuleb  poest või pruunist lehmast? See on märk sellest, et on viimane aeg kogu oma klassi või lasteaia rühmaga külla tulla. Meie juures saavad lapsed nii teoreetilisi teadmisi kui ka reaalselt loomade keskel olla ning neid sügada js sööta. Kõik loomad peale hobuste on talu territooriumil vabalt lahti.
Talu loomi ja linde tutvustav ekskursioon toimub eesti keeles ja kestab ca 1.5-2h. Õpime muuhulgas loomade nimetusi (jäär, sikk, utt, mära, täkk jne), kehaosi (udar, kabjad, sõrad), mida keegi sööb, mis ülesanded loomadel meie talus on, mis häält erinevad loomad päriselt teevad, kust tuleb muna ja piim jne jne.
Kui on soovi ja aega, siis saavad lapsed teha ka väikese pikniku (oma toit kaasa).

Sõpruskonna/Huviringi/Kollektiivi koosviibimine (4 h) – 200 EUR

Selle raha eest saad oma sõprade/tuttavatega neljaks tunniks kasutada terve Seppami Talu territooriumi. Peale väikest ekskursiooni (ca 1 h) saate ise valida, kus nurgas ja kuidas parasjagu aega veedate ja kellega suhtlete. Mängite koertega, sügate kasse või selfitate hobustega. Kitsede ja lammaste söötmiseks on meie poolt teile leib/porgand/õun valmis pandud. Võite teha ka lõket ja grillida selleks ettenähtud kohtades, kudrutada kanadega laudas või katta gurmeelaud väliköögis.
Toitlustamine toimub ca 1000 m2 suurusel vaid inimestele mõeldud alal (karjusega piiratud). Kohapeal on olemas ca 20 m2 suurune varjualune, kus on külmik, veekeedukann, kohvimasin, pliit, mikrouun, grill ning mõningad kannud ja vaagnad. Ürituse tellijal palume kaasa võtta ühekordsed nõud ja vajalikus koguses süüa-juua.
Soovi korral saate tellida juurde nii teenuseid kui ka aega!
Üritus broneerida vähemalt 7 päeva varem. Broneering hakkab kehtima pärast ettemaksu (50 EUR) laekumist.

Lapse sünnipäev (4h) 200 EUR

Kui tahad, et su lapsel oleks vähemalt üks päev aastas eriline, mil ta saaks istuda kõrgel kännu otsas, süüa torti keset “loomaaeda” ja et emmed ei pea kartma, kui keski miskit maha ajab (selleks on kohe kutsud ja kiisud platsis, kes kõik ära koristavad), siis see on just see õige koht, kuhu tulla.
Mänguväljakule joostes saab päevakangelane/printsess teha võidu oma sõprade, kitsede, lammaste ja hanepoisi Jussiga, mängida metsas sõda, põllul golfi või tosinat muud mängu, millest ükski ei vaja internetti ega elektrit. Sellest päevast räägivad sõbrad ja sugulased kuni järgmise sünnipäevani 🙂
Lastele saab juurde tellida erinevaid põnevaid tegevusi, näiteks hobusega jalutamise, kitse lüpsmise demonstratsiooni koos piima maitsmisega või tuleõppe.
Sünnipäev toimub õuetingimustes, olemas ca 20 m2 suurune varjualune. Toitlustamine toimub ca 1000 m2 suurusel vaid inimestele mõeldud alal (karjusega piiratud). Kohapeal on olemas külmik, veekeedukann, kohvimasin, pliit, mikrouun, grill, lõkkeplats ning mõningad kannud ja vaagnad. Ürituse tellijal palume kaasa võtta ühekordsed nõud ja vajalikus koguses süüa-juua.
Lisaks loomade ja lindude vaatlemisele/paitamisele/pildistamisele, on võimalik kasutada kõiki mänguasju, liivakasti, kiikesid, ronimisredeleid ja ka täpsust visata.
Hinna sisse kuulub ka ekskursioon territooriumil. 
Järgneva lisatunni tasu kokkulepitud aja ületamisel 25 EUR/h.
Üritus broneerida vähemalt 7 päeva varem. Broneering hakkab kehtima pärast ettemaksu (50 EUR) laekumist.

Lisateenused

Ratsutamine – tasu kokkuleppel

Hobuse seljas jalutamine kaska ja turvavestiga. Sobilik vanus alates 3 a. ja max. kaal kuni 50 kg.
Soovi korral saab peretütre juhendamisel hobuse ise ära puhastada ja ratsutamiseks valmis panna.
Antud teenust on võimalik pakkuda ainult siis kui peretütar on kodus ja teenuse pakkumiseks vaba.

Kitselüps – 30 EUR

Mis on udar ja mis on nisa? Kust ja kuidas tuleb piim ning kuidas see maitseb?
Perenaine näitab esmalt lüpsmise tehnika ette ning siis saavad külastajad ise lüpsmist proovida.
Antud teenust on võimalik pakkuda ainult hooajaliselt ja kitse (Säbru või Triibu) nõusolekul! 🙂

Tuleõpe – 35 EUR/h

Õpime tuletegemise põhitõdesid (millistest komponentidest tuli koosneb; kuidas, kus ja millal tuld teha; kuidas tuld säilitada ja kustutada). Näitame mis imevigur on tulepulk ja kuidas seda kasutada.
Antud teenust on võimalik pakkuda ainult siis kui peremees on kodus ja teenuse pakkumiseks vaba.

Sõlmeõpe – 35 EUR/h

Sobilik koolitus alates 10 a. lastele. Grupp max. 10 inimest. Tähtsamate sõlmede õpe. Näiteks : libisev sõlm, poomissõlm, eightknot, canadian jam knot jne. Vastavalt laste julgusele ja võimekusele võime ka õpitud sõlmed proovile panna!
Antud teenust on võimalik pakkuda ainult siis kui peremees on kodus ja teenuse pakkumiseks vaba.