HINNAKIRI 2019-11-04T08:50:47+00:00

NB! Kõik külastused ja teenused tuleb eelnevalt broneerida!

Perekülastus 15 EUR

Kui mõtled, et tahaksid oma perega kvaliteetselt aega veeta ja vahelduseks betoonseinte vahelt välja minna, siis tule meie juurde – siin jätkub tegevust, uudistamist ja värsket õhku küllaga. Loomad ootavad, et keegi neid kratsiks ja paitaks ning loodavad vahel ka mõnele “selfile” jääda 🙂 Aga olge ettehoiatatud, meie juurest ei taha lapsed tavaliselt ära minna, nii et ühesõnaga võtke oma grillimaterjal, kannatlikkus ja rõõmus tuju kaasa ning vut-vut külla 😉

Pere tähendab meie silmis kaks täiskasvanut  ja nende lapsed.

Grupikülastus noorematele (ca 2 h) 5 EUR/inimene

Kas google, õpikud ja youtube enam ei aita ning lapsed arvavad, et šokolaadipiim tuleb kas poest või pruunist lehmast? See on märk sellest, et on viimane aeg kogu oma klassi või siis lasteaia rühmaga külla tulla. Meie juures Te näete, mis asi see piim on ja kust/kuidas see näiteks kitselt kätte saada. Mis loomad on lambad, mis nad teevad ja mida neilt saadakse. Või võrrelda sipelgapesa punase Opeliga, et kumb siis ikkagi suurem on.. Tuletagem meelde, et õppida ja avastada saab ka teisiti, kui ainult seda kõva pinki lihvides 😉

Grupikülastus teismelistele (ca 5 h) – “Reaalsuslaks looduses”

al. 10 EUR/inimene

See päev on soovituslik koolilastele alates 13 a.

Peale väikese ekskursiooni Seppami Talu territooriumil, meelitatakse vastumeelsed teismelised lõkkeplatsile oma tühja kõhtu täitma ja teega näppe soojendama.. Samal ajal kui noored tegutsevad oma nälja ja janu kustutamisega, alustame meie sujuvalt vestlust ja sõbrunemist. Mis toimub teismelise peas, südames ja hinges? Millest nad mõtlevad/unistavad ja mida tunnevad? Mida ootab Ta elult ja tulevikult? Just sellistel teemadel me arutleme lõkkeplatsil elava tule ümber. Perenaine ja peremees toovad näiteid nende endi värvikirevast elust, õnnest ja õnnetusest, unistustest ja reaalsusest ning palju-palju muud. Selle päeva mõte on noori õpetada vaatlema ja hindama elus tekkivaid probleeme, suhteid, takistusi ning unistusi erinevate nurkade alt – “igal mündil on kaks külge”.

Sõpruskonna/Huviringi/Kollektiivi koosviibimine (4 h) – 200 EUR

Selle raha eest saad oma sõprade/tuttavatega neljaks tunniks kasutada terve Seppami Talu territooriumi ja mekkimiseks 3 pakki Seppami Talu “Vinnutatud veiseliha snäkki”. Peale väikest ekskursiooni saate ise valida, kus nurgas ja kuidas parasjagu aega veedate ja kellega suhtlete. Mängite koertega, sügate kasse või selfitate hobustega. Kitsede ja lammaste söötmiseks võite kaasa haarata leiba, porgandit või õuna. Võite teha ka lõket ja grillida selleks ettenähtud kohtades, kudrutada kanadega laudas või katta gurmeelaud väliköögis. Soovi korral saate tellida juurde nii teenuseid kui ka aega! Üritus broneerida vähemalt 7 päeva varem. Broneering hakkab kehtima pärast ettemaksu (50 EUR) laekumist.

Lapse sünnipäev (4h) 150 EUR

Kui tahad, et su lapsel oleks vähemalt üks päev aastas eriline, mil ta saaks istuda kõrgel kännu otsas, süüa torti keset “loomaaeda” ja et emmed ei pea kartma, kui keski miskit maha ajab (selleks on kohe kutsud ja kiisud platsis, kes kõik ära koristavad), siis see on just see õige koht, kuhu tulla.. Mänguväljakule joostes saab päevakangelane/printsess teha võidu oma sõprade, kitsede, lammaste ja hanepoisi Jussiga, mängida metsas sõda, põllul golfi või “tosinat” muud mängu, millest ükski ei vaja internetti ega elektrit.. Sellest päevast räägivad sõbrad ja sugulased kuni järgmise sünnipäevani 🙂 Lastele saab juurde tellida erinevaid põnevaid tegevusi, näiteks hobusega jalutamise, kitse lüpsmise demonstratsiooni koos piima maitsmisega, tuleõppe jne.

Piulaud mahutab ca 25 inimest. Sünnipäev toimub õuetingimustes, olemas ca 20 m2 suurune varjualune. Toitlustamine toimub ca 1000 m2 suurusel vaid inimestele mõeldud alal (karjusega piiratud). Kohapeal on olemas külmik, veekeedukann, kohvimasin, pliit, grill, suitsuahi, lõkkeplats ning 5 l joogivett. Ürituse tellijal palume kaasa võtta ühekordsed nõud ja vajalikus koguses süüa-juua. Lisaks loomade ja lindude vaatlemisele/paitamisele/pildistamisele, on võimalik kasutada kõiki mänguasju, liivakasti, kiikesid, ronimisredeleid, tasakaalu atraktsioone ja ka täpsust visata. Hinna sisse kuulub ka ekskursioon territooriumil.  Järgneva lisatunni tasu kokkulepitud aja ületamisel 25 EUR/h.
Üritus broneerida vähemalt 7 päeva varem. Broneering hakkab kehtima pärast ettemaksu (50 EUR) laekumist.

Ettevõtte/Firma PEREPÄEV (8h) 400 EUR

 Otsite kohta, kus Teie kollektiiv saaks veeta unustamatu päeva PEREGA? Seppami Talu on just sobiv koht.. Siin leiab omale tegevust igas vanuses töötaja, ülemus, direktor ja nende lapsed. Tänu loomadele ja keskkonnale jätkub juttu ja ununeb hall argipäev. Tavalisest kollektiivist saab üks suur pere, kes mängivad koos, nunnutavad ja söödavad loomi, õpivad teineteist tundma ja teineteisega arvestama.. Peale selliselt veedetud päeva kaovad pinged kontoris, ülemus ei ole enam näägutav tähenorija ja lihttöötajale ei tundu enam, et ta on lihtsalt number või asendatav alluv vaid kõik tunnevad ennast osana ja veel tähtsa osana suurest perest. Töö ja pere võivad olla seotud ja käia käsikäes! Me teame seda – elame ju oma kontoris, terve perega 😉
Üritus broneerida vähemalt 7 päeva varem. Broneering hakkab kehtima pärast ettemaksu (100 EUR) laekumist.

Lisateenused

Ratsutamine – 25 EUR/h

Hobuse seljas jalutamine kaska ja turvavestiga. Sobilik vanus alates 5 a. ja max. kaal kuni 40 kg

Kitselüpsmise demontstratsioon – 25 EUR/h

Mis on udar ja mis on nisa? Kust ja kuidas tuleb piim ning kuidas see maitseb? Antud teenus on võimalik ainult hooajaliselt ja kitse nõusolekul! 🙂

Tuleõpe – 25 EUR/h

Õpime tuletegemise põhitõdesid (millistest komponentidest tuli koosneb; kuidas, kus ja millal tuld teha; kuidas tuld säilitada ja kustutada). Näitame mis imevigur on tulepulk ja kuidas seda kasutada.

Sõlmeõpe – 25 EUR/h

Sobilik koolitus alates 10 a. lastele. Grupp max. 10 inimest. Tähtsamate sõlmede õpe. Näiteks : libisev sõlm, poomissõlm, eightknot, canadian jam knot jne. Vastavalt laste julgusele ja võimekusele võime ka õpitud sõlmed proovile panna!